Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Sprzedaż i wdrożenie oprogramowania

Wybór oprogramowania do prowadzenia własnego biznesu wbrew pozorom nie jest sprawą prostą. 
Trzeba zdać sobie sprawę, że z zakupionym programem do sprzedaży, księgowości czy też kadrowo-płacowym będziemy pracowali kilka lat. Częste zmiany oprogramowania są bardzo kłopotliwe i ze względów technicznych (przeniesienie danych klientów, towarów, stanów magazynowych, rozrachunków), finansowych (nowy program kosztuje więcej niż aktualizacja starego) ale przede wszystkim dla użytkowników (nauka obsługi nowego programu).W związku z tym zakupione programy powinny jak najbardziej pasować do charakteru naszej działalności.

W firmie SOFT-HELP możecie Państwo nie tylko zakupić oprogramowanie ale również wcześniej skorzystać z pomocy w zakresie doboru oprogramowania odpowiedniego dla swojej firmy a po zakupie ze wsparcia podczas wdrożenia (przeniesienie danych z wcześniejszych programów, szkolenie personelu).

Serwis i pomoc techniczna

Firma SOFT-HELP oferuje Państwu pomoc techniczną w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego zarówno w formie stałej opieki serwisowej jak i incydentalnej w przypadku awarii. Usługa może być świadczona w siedzibie zleceniodawcy a także zdalnie przez połączenie internetowe.

Zestawienia SQL i dodatki do programów Insert

Jeżeli potrzebujecie Państwo nietypowych zestawień, których brak w programach z serii InsertGT to postaramy się napisać  takie zestawienie SQL lub rozszerzenie, które usprawni pracę Waszej firmy. Inną formą wzbogacenia możliwości programów firmy Insert jest stworzenie dodatków w postaci COM (uruchamianych z poziomu zestawień w programach Insert) lub EXE (uruchamiane niezależnie od programów Insert). Część naszych realizacji jest do nabycia w sklepie: Dodatki do programów Insert

Istnieje możliwość dostosowania już gotowych rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu Formularz kontaktowy

Witryna stworzona na platformie